Kategórie
 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
logo-kg-design.png
 
 

 

Švédska značka KG Design vznikla v roku 2004. Začínali s produktami pre darčekové a interiérové obchody a postupne rozširovali svoje portfólio hlavne o výrobky do domácnosti. Dnes ponúkajú peknú a ucelenú kolekciu výrobkov pre celú rodinu so snahou spojiť dizajn s funkčnosťou a kvalitou. Za značkou KG Design stoja mená Jennie Josefsson a Fredrik Kågefors. Dnes pracujú hlavne so silikónom a ich výrobky sú takmer vždy ich vlastnými nápadmi a dizajnom. Taktiež ale spolupracujú aj s externými dizajnérmi a značkami s cieľom dosiahnuť variabilnú kolekciu výrobkov.

 
 

Zmrzlinový silikónový kornútok - cillicone - light pink

Silikónový držiak zmrzliny pre deti - 2ks.
Kód produktu:C100102
Výrobca:KG Design
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: vypredaný
Vaša cena: 7,00 €

Jedinečná vychytávka svojho druhu v prípade, že máte malé deti, ktoré milujú zmrzlinu. Vďaka nej bude už koniec zababraným rukám od stekajúcej zmrzliny po kornútku a špinavému oblečeniu. Do silikónového držiaka len vložíte klasický kornútok a môže sa maškrtiť. Vďaka mäkkému materiálu stečenú zmrzlinu z držiaka ľahko vyprázdnite alebo rovno umyjete a môžete používať ďalej. Takiež je veľmi spratný a popri ďalších veciach, ktoré so sebou nosíte na prechádzky s deťmi, vám určite nezaberie veľa miesta.

Využitie silikónového kornútka je aj priamo doma, nakoľko ho môžete rovno naplniť zmrzlinou, ktorú máte momentálne po ruke:)

Je vhodný do umývačky riadu a možno ho používat pri teplotách + 230 až -40 stupňov celzia.

Materiál: netoxický potravinársky 100% silikón - BPA Free (neobsahuje bisfenol), neobsahuje ftaláty

Balenie obsahuje 2ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia