O nás

Kategórie
 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 

O nás

Biela a čierna, black&white, 2 farby ktoré  v svojej podstate odrážajú úplnú jednoduchosť, nadčasovosť a minimalizmus. Práve z nich vychádza celý náš koncept detských dizajnových doplnkov a hračiek, v jednotnom “two colours”, bielo-čiernom štýle.

Páčia sa nám štýlové a moderné detské priestory, ktoré nepotrebujú celú škálu farieb od farebných stien, farebného nábytku a doplnkov, ale naopak, sú jednoduché a minimalistické. 

Práve tam vidíme priestor aj pre našej vybrané kolecie produktov od svetových značiek, zameraných práve na detský moderný interiérový dizajn.

Naše produkty vám budú spolu ladiť, aj keď si ich do bytu naskladáte od viacerých značiek. Veľa z nich je nadčasových, deti ich ocenia už od úplne útleho veku, ale vďaka ich dizajnu si ich doma necháte určite čo najdlhšie. Nakoľko, aj keď možno časom stratia svoj prvotný význam, budú aj naďalej krásnou dekoráciou, či už detskej izby, ako aj kdekoľvek inde vo vašom byte.

Možno si to my dospelí často neuvedomujeme, ale deti milujú jednoduché motívy, nakoľko práve tie oveľa lepšie rozvíjajú ich predstavivosť, sústredenosť a fantáziu.

Aký je koncept “Two Colours” a naše vnímanie detského interiéru?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia